Betchip Müşteri Hizmetleri

Betchip Müşteri Hizmetleri Telefon

Betchip müşteri hizmetleri ile üyelerine, 7/24 canlı destek birimi gibi hizmet sunmaktadır. Zaman sınırlaması olmadan sitenin müşteri hizmetlerine, whatsapp veya telegram üzerinden yazılı mesaj yolu ile ulaşabilir ve kendilerine soru sorabilirsiniz. Müşteri hizmetleri departmanına dilerseniz elektronik mail adresiniz üzerinden de mesaj yollayabilir, aynı gün içerisinde cevabınızı alabilirsiniz.

Betchip canlı oyun sitesi üyeleri aynı zamanda müşteri hizmetlerine, mobil uygulama üzerinden de kolay şekilde ulaşabilirler. İster apk uygulamasını cep telefonlarınıza indirebilir, isterseniz de ios mobil uygulaması ile Betchip müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Kafalarınıza takılan soruları ve site içerisinde yaşadığınız problemleri, kendileri ile paylaşabilir ve sorununuzun çözülmesini sağlayabilirsiniz. Her zaman üyelerinin daha rahat ve güvenli oyun oynamasını sağlayan Betchip oyun firması, vermiş olduğu müşteri temsilcisi hizmeti ile de ne denli şeffaf ve güvenilir olduğunu ispat etmiştir.

Betchip İletişim Adresleri Nelerdir

Betchip Müşteri Hizmetleri
Betchip Müşteri Hizmetleri

Üyelerine kolay ve güvenli iletişim adresleri ile hizmet sunan Betchip firması, kendilerinden gelen sorunları da bu adresler üzerinden çözüme kavuşturmaktadır. Betchip müşteri hizmetleri dışında üyelerine 7/24 canlı destek yardımı veren firma, üyelerinin kafalarında olan tüm soruların cevaplarını da bu hizmeti ile vermektedir. Siteye mobil veya pc üzerinden giriş yapan ve kayıt olanlar, müşteri hizmetleri gibi canlı destek birimi ile günün her saati iletişime geçebilirler.

Dilerseniz finansal bölümüne, isterseniz de teknik destek hattına bağlanabilir ve yetkililer ile iletişim kurabilirsiniz. Betchip diğer bir iletişim adresi olan elektronik mail ise, her gün ulaşabileceğiniz güvenli bölümdür. Hem soru sormak, hem de önerilerinizi sitenin yetkililerine söylemek için kendilerine bu adres üzerinden yazılı mesaj yollayabilirsiniz. Sitenin diğer bir iletişim adresi olan sosyal medya ise, her gün yüzlerce kişinin ziyaret ederek oyun oynadığı bölümdür.

Betchip Müşteri Hizmetleri Sosyal Medya

Betchip müşteri hizmetleri departmanına yazılı olarak mesaj yollayabildiğiniz gibi, sitenin sosyal medya adresleri üzerinden de yetkililere güvenli şekilde ulaşabilirsiniz. Siteye İnstagram veya Facebook adresiniz ile giriş yaparak da üye olabilir ve canlı bahis bonusu kazanabilirsiniz.

Eğer sitenin güncel oyunları ve bonusları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, her gün yüzlerce kişinin ziyaret ettiği Twitter üzerinden siz de siteye giriş yapabilirsiniz. Telegram grubuna katılarak hem canlı iddaa oynayabilir, hem de futbol haberleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.